Cautam coleg birou in online advertising - freelancer

N-trance Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare este disponibila pentru un freelancer, care detine propria baza de clienti in domeniul online advertising (SEO)
Pentru a va putea contacta, va rugam sa trimiteti un CV insotit de fotografie.

CERINTE

Crearea, optimizarea si intretinerea identitatii virtuale a companiei
Administrarea, modificarea, modernizarea celor doua site-uri (agentie de rental echipamente tehnice pentru organizari de evenimente si un site de nunti si petreceri private) – update continut, stiri, imagini si video constant, optimizare mobile
Promovare Facebook pentru cele doua pagini ale companiei (continuu update de continut, foto video text)
Campanii Google Adwords pentru cele 2 pagini ale companiei
Alte metode de promovare (google search, forumuri, directoare, social media, etc)

BENEFICII OFERITE

Agentie de productie foto video la dispozitie, in quantumul discutat in prealabil, sub forma de parteneriat / regim barter (echipamente foto video Canon, lumini de studio, fotografi, cameramani, editori foto-video, studio foto-video)
Echipamente foto - video - lumini, la dispozitie
Birou dotat cu PC performant
Internet de mare viteza
Server disponibil
Studio foto video la dispozitie
Spatiu de intalniri / mini petreceri / curte cu gratar in aer liber
Mediu deosebit de lucru
Program flexibil de lucru
Persoana iubitoare de caini, de preferinta
Adresa: str. Toamnei 125 parter (zona piata Gemeni, 2-3 statii de Piata Romana)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Publicitate