Casier sef - zona comerciala Baneasa

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestiunea incasarilor (in special incasari in numerar predate zilnic de casieri);
Emiterea documentelor de casa, aferente intrarilor si iesirilor de numerar;
Intocmirea registrului de casa;
Planificarea si controlul modului in care se realizeaza incasarile si platile in numerar, precum si oferirea de training angajatilor in acest sens;
Monitorizarea activitatii casierilor si oferirea de suport atunci cand este cazul;
Administrarea facturilor zilnice si a contabilitatii pentru fiecare casa;
Asigurarea stocului de bani;
Pastrarea datelor personale si gestiunea electronic a a acestora;
Gestionarea corespondentei interne si externe;
Asigurarea circuitului informational;
Asigurarea necesarului de echipamentului de birou.

Se ofera training profesional.

CERINTE

Adecco angajeaza pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala in domeniul retail, casier sef.
Cunostinte teoretice si practice in domeniul comercial;
Experienta pe postul de casier/casier sef;
Familiarizat cu activitatile comerciale;
Cunostinte cel putin medii de limba engleza si/sau germana (obligatoriu);
Cunostinte de contabilitate;
Experienta in gestionarea unor sume mari de bani.
Spirit de echipa;
Abilitati de lider;
Abilitati de comunicare si organizare, responsabilitate

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane, avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii.
Misiunea sa este aceea de a asigura succesul profesional intr-o lume in continua schimbare.
Adecco ofera zilnic solutii flexibile si adaptate legislatiei in vigoare reusind, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 6.000 de noi locuri de munca, in doar 6 ani de la infiintare.