CASIER

S.C. LEROY MERLIN BRICOLAJ S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

• Executarea operatiunilor pe linia de case
• Inregistrarea marfurilor achizitionate de catre clienti
• Procesarea tranzactiilor numerar si prin card
• Informarea sefului de raion in legatura cu: marfuri deteriorate, eventuale neconcordante intre felul produsului si pretul produsului
• Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa

• Asigurarea unei imagini placute a magazinului;

CERINTE

• Orientare si deschidere catre client;
• Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
• Responsabilitate si seriozitate;
• Dinamism si spirit de initiativa;
• Flexibilitate si spirit de echipa;
• Capacitate de adaptare si comunicare

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru agreabil, intr-o companie internatională
• Beneficiul unor programe de formare oferite de companie
• Posibilităţi de dezvoltare a carierei
• Conditii de munca motivante
• Sediul companiei situat la Bucureşti

Membră a Grupului Francez Adeo, numărul 4 mondial în piaţa de bricolaj, compania Leroy Merlin a deschis primul său magazin în România, un magazin în slujba căminului dumneavoastră.
Magazinele Leroy Merlin au o suprafaţă cuprinsă între 10 000 şi 17 000 de metri pătraţi şi oferă clienţilor săi soluţii pentru amenajarea spaţiului, decorare, grădinărit, construcţii, bricolaj. Astfel, visele fiecărui client se pot îndeplini graţie preţurilor accesibile şi diversităţii produselor.
Leroy Merlin a câştigat de 2 ori concursul managerial ‘best place to work’. La Leroy Merlin reuşita fiecărui membru al companiei contribuie la reuşita companiei.