CASH COLLECTOR- LOCATIE BUFTEA

Dynamic Parcel Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza portofoliul de clienti alocat.
Aplica corect procedurile de colectare.
Recupereaza debitele restante de la clientii alocati.
Trimite notificari de plata catre clienti.
Monitorizeaza promisiunilor de plata.
Consilieaza clientii si ii informeaza in legatura cu aspectele specifice platilor.
Regleaza soldurile clientilor.
Raporteaza si analizeaza situatia cazurilor alocate.
Realizeaza target-urile alocate.
Ofera feedback cu privire la procesul de colectare in vederea imbunatatirii procedurilor interne de lucru.
Mentine legatura cu colaboratorii externi de colectare de debite.
Mentine legatura cu departamentul vanzari.

CERINTE

Experienta in colectarea debitelor.
Cunoasterea operatiunilor de colectarea credite.
Excelente abilitati de comunicare si negociere.
Cunostinte legislatie fiscala.
Bune cunostinte PC ( MS Office – Excel, Outlook, Word)
Persoana organizata, rezistenta la stres.
Absolvent facultate sau student in anul terminal.
Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in afara orasului-Buftea (se asigura transport)

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- transport asigurat

Companie de curierat in regim door to door Bucuresti, Romania si International