Camerista/Menajera Hotel

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta-ti cariera la Athenee Palace Hilton Bucuresti! Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata hotelelor de 5 stele din Bucuresti, suntem in cautarea unei persoane ordonate, serioase si plina de entuziasm care sa se ridice la nivelul asteptarilor.
Descrierea postului:

• Efectueaza activitati de curatenie pentru camerele, holurile si alte incaperi ale hotelului, respectand target-ul stabilit pentru fiecare zi
• Completeaza, pentru fiecare camera alocata, articolele hoteliere consumate
• Se ocupa de curatarea atat a echipamentului de lucru, cat si de respectarea regulilor de igiena si de mentinerea curateniei la locul de munca
• Verifica, in permanenta, starea de curatenie a camerelor si transmite catre superiorul direct eventualele nereguli constatate (defectiuni tehnice, aparatura nefunctionala, etc)
• Intampinarea si consilierea clientilor intr-o maniera prietenoasa
• Ofera suport constant clientilor hotelului si gaseste solutii pentru eventualele probleme si/sau reclamatii ale acestora
• Se asigura ca sunt respectate standardele de calitate stabilite la nivel de companie.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Curs absolvit sau experienta in domeniu- constituie un avantaj
• Studii medii absolvite
• Persoana harnica, serioasa in indeplinirea sarcinilor, responsabila, adaptabila, cu spirit de echip, sincera
• Atitudine amabila si orientare catre client
• Flexibilitate, asumarea responsabilitatilor
• Bune abilitati de comunicare
• Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Echipa dinamica si profesionista
• Salariu fix
• Bonus de performanta
• Program de lucru in ture 8h (8:00-17:00; 13:00-22:00; 22:00-7:00)
• Sporuri de noapte
• Asigurare medicala

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement