Cameraman

SC SINEVIZYON TV PRODUCTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la stabilirea aparaturii de filmare, a accesoriilor si executa montarea aparatului de luat vederi;
- Participa la organizarea fiecarui cadru, precum si la toate repetitiile premergatoare filmarii (inregistrarii);
- Asigura executarea armonioasa si precisa a miscarilor de aparat stabilite impreuna cu regizorul si directorul de imagine;
- Conceptia si realizarea imaginii;
- Responsabilitate pentru calitatea tehnica a materialele filmate.

CERINTE

- Experienta actuala in domeniul filmarilor in televiziune este un avantaj
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta minim 1 an pe acest post;
- Creativitate, responsabilitate, rezistenta la stres, rigurozitate, capacitate de concentrare
- Capacitate de adaptare rapid

BENEFICII OFERITE

- Transport asigurat + masa de pranz
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile, posibilitatea dezvoltarii profesionale, mediu de lucru stimulativ.

Candidatul selectat are posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala producatoare a unora dintre cele mai populare emisiuni de televiziune.Compania are birourile in Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov.