Cabinet Daniela Cosmetics Angajeaza Coafeze // Manechiuriste

Cabinet Daniela Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te consideri un profesionist si doresti sa te alaturi echipei Daniela Cosmetics, te asteptam alaturi de noi !

Descrierea postului
Salon elegant ,zona buna, Calea 13 Septembrie x Panduri, Monitorul Oficial (apropiere Hotel Marriott) angajeaza pe baza de procent Coafeze si Tehnician Mani - Pedi.

CERINTE

Cerinte
Atestat Profesional si experienta.
Portofoliu de clienti.
Mentinerea unui climat civilizat si de inalt profesionalism fata de clientela .
Preferabil echipa formata din Manechiurista si Coafeza!

Tinuta si conduita de exceptie.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru lejer, atmosfera placuta.
Se lucreaza pe baza de programari.
Caitatea produselor: Loreal, Inoa, Londa, Inebrya. Tratamente si intretinere de top!
Shellac, Jessica, Melkior, Orly, tratamente si Spa.
Procedura clasica manechiura-pedichiura!

Carte de munca obligatoriu, asigurare sanatate, vechime.

CABINETUL DANIELA COSMETICS ESTE IN ESENTA UN SALON DE INTRETINERE SI INFRUMUSETARE CARE OFERA O GAMA FOARTE LARGA DE SERVICII !

IN CADRUL CABINETULUI PUTETI BENEFICIA DE URMATOARELE:

COAFOR HAIR-STYLE

PRODUSE PROFESIONALE : LOREAL, LONDA, INOA, INEBRYA SI TRATAMENTE AFERENTE FIECARUI TIP DE PAR !

MANECHIURA - PEDICHIURA

PROCEDURA CLASICA, SPA, MANECHIURA PERMANENTA SI SEMIPERMANENTA U.V.

PRODUSE: ORLY, MELKIOR, JESSICA, SHELLAC.....etc !

COSMETICA :

TRATAMENTE FACIALE, CORPORALE, MASAJ DE RELAXARE, ANTICELULITIC, VACUUM, ELECTROSTIMULARE, RADIO-FRECVENTA, IPL (LUMINA PULSATA), EPILARE CU CEARA DE UNICA FOLOSINTA,

IMPACHETARI CU PARAFANGO, ALGE MARINE MAREA MOARTA, INFRARED, PARAFINA...etc !

PRODUSE PROFESIONALE GAMA GEROVITAL SI THALION ( Franta )

TOATE ACESTE SEVICII SI PRODUSE VA SUNT OFERITE LA PRETURI ACCESIBILE !