Căutăm Asistent Vânzări

SC WOJAS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vânzarea produselor WOJAS - încălțăminte și marochinărie din piele aparținând brandului WOJAS
Relaționarea cu clienții cât și cu echipa de vânzări;
Îndeplinirea obiectivelor și targetelor specifice, lunare;
Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute către Store manager;
Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
Întocmirea evidentelor zilnice

CERINTE

Căutăm să completăm echipele noastre din VIVO CLUJ- NAPOCA, VIVO BAIA MARE si MEGA MALL BUCURESTI- PANTELIMON. Dacă ai calitățile enumerate mai jos, te așteptăm să depui un CV în unul din magazinele de interes, sau aplică aici!
Persoană responsabilă, loială și de încredere;
Abilități excelente de comunicare, relaționare și dorința de muncă;
Putere mare de convingere;
Competente de operare PC (Word, Excel) și contabilitate primară;
Orientare spre îndeplinirea obiectivelor;
Experiența în domeniu poate constitui avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se vor prezenta la interviu

WOJAS este unul dintre cei mai mari și valoroși producători polonezi de încălțăminte, cu o producție anuală de peste jumătate de milion de perechi.
Lanțul WOJAS este format la ora actuală din peste 180 magazine situate în Polonia, Slovacia, Cehia și Romania, avand un total de peste 1500 de angajați.