Buyer Account Executive

HomeFinders.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
Compania HomeFinders.ro recruteaza pentru angajare o persoană dinamică, cu experiență în vânzări pentru a ocupa o poziție de Consultant imobiliar.

Descriere postului:
Reprezentarea clienților companiei pentru identificarea ofertelor imobiliare potrivite.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Persoană serioasă, muncitoare, flexibilă;
• Bună capacitate de organizare-planificare și punctualitate;
• Determinat, perseverent;
• Cu experiență relevantă în relatiile cu clientii sau vânzări;
• Cunostiințe bune în MS Office .

Responsabilități:
• Gestionează relația cu clienții companiei;
• Prospectează ofertele imobiliare;
• Fotografiază si vizionează imobilele urmărind cerințele specifice ale clientului

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
• Ocazia de a lucra într-o echipă tânără, dinamică și entuziastă;
• Training și instruire permanentă;
• Posibilitate de avansare în funcție de performanțe;
• Salariu motivant: venituri fixe + comisioane motivante;
• Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă.