Business Unit Manager

RANDDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce si organizeaza activitatea diviziei “Corturi”;
Identifica directii de dezvoltare si propune solutii;
Propune si implementeaza strategii de marketing si online marketing;
Mentine contactul cu clientii nationali si europeni;
Prospecteaza piata autohtona si europeana si largeste baza de clienti;
Coordoneaza participarea la targuri nationale si internationale de profil;
Realizeaza analize, statistici, raportari.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta in vanzari si management;
Limba engleza perfect;
Creativitate, energie pozitiva, planificare, organizare, orientare spre rezultat;
Bune abilitati de relationare.

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar atractiv.

Lider pe piata romaneasca de sisteme de expunere profesionale si pavilioane cu extindere rapida.
Important producator de printuri de mari dimensiuni indoor/outdoor, cutting, laminare etc.
www.randder.com