Business Sales Consultant

Treecomm

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:
-Vei dezvolta relatia cu clientii Vodafone din portofoliul alocat si te vei ocupa de identificarea noilor oportunitati de business analizand piata de Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM) din regiunea ta
-Vei analiza si intelege business-ul clientilor cu care interactionezi , ca mai apoi sa oferi fiecaruia solutii personalizate
-Vei fi liber sa-ti alegi strategiile de achizitie a noilor clienti
-Vei colabora cu alti profesionisti pentru succesul echipei tale.

CERINTE

De ce ai nevoie:
-Experienta de minim 1 an in vanzari B2B
-Abilitati reale de comunicare si negociere
-Cunostinte medii de limba engleza si MS Office
-Studii superioare finalizate
-Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
-Pachet salarial motivant (salariu fix + conditii excelente de obtinere a bonusurilor, in concordanta cu performantele tale in vanzari)
-Masina de serviciu , laptop, telefon mobil
-Sansa unei cariere intr-un mediu profesionist , alaturi de o echipa tanara care lucreaza cu entuziasm
-Programe de training si teambuilding, construite special pentru tine.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi suntem Treecomm şi ne bucurăm că citeşti despre noi :).
Pe scurt, avem peste 10 ani experienţă în domeniul telecomunicaţiilor şi suntem partener Platinum pentru Vodafone.
In fiecare zi ne ocupăm de administrarea şi dezvoltarea clienţilor existenţi din segmentul firmelor mici şi mijlocii, precum şi de identificarea de noi oportunităţi în piaţă.
Suntem o echipa de oameni tineri, creativi şi inspiraţi de o misiune comună: să înţelegem business-ul fiecărui client cu care interacţionăm.
Şi pentru că suntem profesionişti în ceea ce facem, ne este uşor să găsim soluţii de IT şi telecomunicaţii care le-ar eficientiza afacerea.

Credem că oamenii stau la baza succesului oricarei companii şi de aceea acordam o atenţie foarte mare procesului de recrutare.
Ne dorim să-i selectam pe cei mai buni colegi care se potrivesc culturii şi valorilor noastre: integritate, responsabilitate, creativitate şi determinare.
Te încurajăm să aplici pentru a avea sansa să te alături unei echipe de profesionişti alături de care vei creşte învătând ceva nou în fiecare zi!