Business Introducer

E.S.G STOCK TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- identificarea potentialilor clienti
- cunoaste produsele de investitie ale partenerilor
- raspunde de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre clienti
- completeaza raportarile periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic
- gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- foarte bune abilitati de comunicare
- cunostinte de microeconomie si macroeconomie
- persoana analitica, orientata spre rezultate
- disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a se afirma
- seriozitate, spirit proactiv
- atitudine independenta si pozitiva
- cunoasterea pachetului MS Office
- tinuta office