Business Development Representative

Nexus Electronics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana ambitioasa, pozitiva si organizata? Ai experienta in vanzari si-ti doresti sa te dezvolti profesional alaturi de o echipa tanara si prefesionista?

Nexus Electronics isi mareste echipa de vanzari! Te asteptam in echipa noastra.

Ce vei face la noi?

Contactarea telefonica a potentialilor clienti si stabilirea de intalniri
Realizarea targetului lunar de vanzari
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Extinderea portofoliului de clienti
Promovarea produselor si serviciilor companiei
Intocmirea rapoartelor de activitate referitoare la activitatea de vanzari proprie
Negocierea si incheierea contractelor cu clientii

CERINTE

Cautam o persoana:
- energica, cu o atitudine pozitiva, ambitioasa si persuasiva
- pasionata de vanzari si dornica sa invete lucruri noi
- care lucreaza eficient atat individual, cat si in echipa
- disponibila pentru deplasari atat in Bucuresti, cat si in tara
- cu o experienta in vanzari de minim 3 ani
- care sa aiba cunostinte de operare PC (Suita Office+Internet)
- cu studii superioare
- cu permis de conducere de minim 2 ani
- care detine cunostinte de limba engleza (scris si vorbit), peste nivelul mediu

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:
- un mediu de lucru placut si intr-o locatie centrala
- 8h/zi alaturi de un colectiv tanar si comunicativ
- posibilitate de avansare si dezvoltare profesionala
- oportunitate de dezvoltare intr-un mediu in continua ascensiune
- acces la “biblioteca Nexus” pentru a te delecta si pentru a-ti imbunatati cunostintele
- un pachet salarial motivant
- masina pentru deplasari
- tichete de masa pentru pauza de pranz de o ora
- asigurare privata de sanatate in reteaua Medicover
- beneficii suplimentare in functie de realizar