Business Development Manager

CODECS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa cu propuneri la elaborarea cursurilor noi si a celor din portofoliul companiei;
• Se ocupa de activitatile aferente procesului de elaborare a cursurilor;
• Executa planul de evenimente conform planificarilor;
• Tine legatura cu participantii la cursurile desfasurate de companie;
• Activitati specifice legate de desfasurarea cursurilor, examenelor si lucrarilor;
• Numeşte organizatorii cursurilor, se ocupa de instruirea acestora, monitorizează activitatea lor si ia masuri de imbunatatire;
• Implementeaza politicile de cursuri, comunicare, marketing si relatii publice pentru Companie;
• Participa la analiza rapoartelor realizate in cadrul companiei si propune solutii pentru orientarea sau imbunatatirea perceptiei clientilor asupra produselor Companiei

CERINTE

- Experienta in activitati de creare si dezvoltare cursuri de business si de dezvoltare personala;
- Absolvent de studii superioare;
- Abilitati de comunicare verbala, prezentare si redactare;
- Persoana energica si responsabila, capabila sa lucreze cu dead-line-uri;
- Isi gestioneaza corect prioritatile;
- Persoana sociabila, deschisa, flexibila si proactiva;
- Gandire creativa si critica;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Capacitate de a urmari dinamica pietei;
- Limbi straine: Limba engleza nivel mediu/avansat
- Competente IT& tehnice: Microsoft Office, Social Media, HTML

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru dinamic;
- Training.

Infiintata in 1993, CODECS este compania cu cea mai bogata traditie in domeniul educatiei de business din Romania, avand peste 20 de ani de experienta in livrarea de programe de pregatire profesionala si personala a adultilor.
CODECS a oferit programe de dezvoltare manageriala pentru mai bine de 30.000 de cursanti din intreaga tara, manageri de top in cele mai importante companii din Romania.