Sales Associate

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei din Bucuresti pentru a identifica noi clienti;
- Stabilirea intalnirilor de cunoastere cu prospectii si identificarea nevoii de cursuri de educatie de business;
- Crearea unei oferte personalizate in urma intalnirilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii pentru a genera reactia de recumparare din partea acestora;
- Cunoașterea si aplicarea procedurilor si standardelor de vanzari specifice organizatiei.

CERINTE

- Buna intelegere a bazelor finantelor si managementului;
- Excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- Orientare catre solutii, client si rezultatul final;
- Dorinta de perfectionare continua, spontaneitate, buna dispozitie;
- Interes real catre dezvoltare personala si profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul educatiei de business (cursuri si training specializate: Leadership motivational si strategic, Productivitate, Vanzare consultativa)

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.