BUSINESS ADMINISTRATOR

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interfata intre dep de vanzari si cel financiar
Administrarea clientilor in SCALA (program ERP)
Dreptul si responsabilitatea configurarii programului de contabilitate (SCALA)

CERINTE

Studii universitare in economie (ASE)
Cunostinte de management financiar
Minim 3 ani de experienta intr-o pozitie executiva
Abilitati de comunicare/Negociere
Atitudine/Tinuta
Orientare catre atingerea obiectivelor
Spirit de echipa
Persuasiune
Tact

BENEFICII OFERITE

Salariu net 2500 ron/luna, masina, laptop, internet mobil, prime de succes, 1-5 salarii in urma evaluarii anuale

CBC ROMANIA, este o companie care ocupa locul 6 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul Vanzarilor si al Marketing-ului din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.