Bucuresti - servant pompier

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs recruteaza si selecteaza pentru clientul sau, o societate specializata in administrare de proprietati, 4 SERVANTI POMPIERI cu DOMICILIU IN BUCURESTI.

Este un job full-time in ture. Se solicita disponibilitatea pentru a lucra si sambata si duminica prin rotatie.
Cautam candidatii cu atestat de pompier.

CERINTE

- Absolvent studii medii;
- Preferabil cu experienta pe un post similar;
- Atestat/ certificat de calificare;
- Abilitati bune de comunicare;
- Abilitati medii de utilizare a calculatorului;
- Limba engleza nivel de baza;
- Capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- ore suplimentare platite

ArenaJobs Tel. 090 602 0221*, fax 031 815 2261, e-mail bucuresti@arenajobs.ro, web www.arenajobs.ro.

"ArenaJobs", "ArenaJobs.ro", "ArenaDžobs" si "ArenaPoslovi" sunt marcile comerciale ale SC Arena Consulting SRL, numar de inregistrare la ONRC Bucuresti J40/13352/02 CUI RO15098676, acreditare ANOFM pentru servicii de informare si consiliere si pentru servicii de mediere de forta de munca pe piata interna nr. C001139/2010. autorizatie de functionare ca si agent de munca temporara nr. B154/2010, numar de inregistrare in registrul special de evidenta la I.T.M. Bucuresti 398/2010, inregistrare la Autoritatea Nationala a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal sub nr. 15603. * Costul apelului este de 1,5 Euro/min +TVA