Bucuresti - analist credite factoring

ArenaJobs (bucuresti@arenajobs.ro)

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs cauta pentru un IFN specializat in factoring cross-border, cu capital italian si sediu in Bucuresti un/a ANALIST CREDITE.

Persoana selectata va analiza dosarele de factoring pentru firmele client, in concordanta cu procedurile firmei.

CERINTE

- min. 2 ani de experienta intr-un departament credite al unei banci sau IFN. Aceasta experienta trebuie OBLIGATORIU sa fi fost cu credite corporate. Nu vom putea lua in considerare candidati care au lucrat numai cu credite retail
- engleza sau italiana fluent

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de cariera in domeniul finante-banci

ArenaJobs. Tel. 090 602 0221*, fax 031 815 2261, e-mail bucuresti@arenajobs.ro, web www.arenajobs.ro. “ArenaJobs”, “ArenaJobs.ro”, “Аренаджобс”, “ArenaDžobs” si “ArenaPoslovi” sunt marcile comerciale ale SC Arena Consulting SRL, numar de inregistrare la ONRC Bucuresti J40/13352/02 CUI RO15098676, acreditare ANOFM pentru servicii de informare si consiliere si pentru servicii de mediere de forta de munca pe piata interna nr. C001139/2010. autorizatie de functionare ca si agent de munca temporara nr. B154/2010, numar de inregistrare in registrul special de evidenta la I.T.M. Bucuresti 398/2010, inregistrare la Autoritatea Nationala a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal sub nr. 15603. * Costul apelului este de 1,5 Euro/min +TVA