Broker imobiliar -spatii office

SC H&G Invest Business Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Desfasoara activitati de cercetare si prospectare a pietei
-activitate de teren -vizionari oferte si cu potentiali clienti;
-negocieri si finalizare tranzactii;
-buna gestionare a bazei de date;
-Urmareste realizarea targhetului
-Intocmeste rapoarte

CERINTE

-experienta in domeniul imobiliar de minim 1 an
-experienta pe segmentul spatii comerciale/office reprezinta un avantaj
-abilitati de comunicare , negociere
-capacitate foarte buna de comunicare verbala si scrisa si relationare cu clientii

BENEFICII OFERITE

-conditii avantajoase
-mediu de lucru placut
-colectiv tanar
-Comision substantial
-telefon
-decontari transport

H&G INVEST este o companie caracterizata prin profesionalism, seriozitate, promptitudine, flexibilitate, specializata in consultanta, intermediere si asistenta juridica pentru incheierea tranzactiilor imobiliare.