Broker imobiliar partener

SC ARI SMARTINVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului de proprietati utilizand bazele de date proprii, dar si prin prospectare continua
- Conceperea si prezentarea/ transmiterea catre client in format electronic a ofertelor care corespund criteriilor de cautare
- Consilierea clientilor in procesul de vanzare/cumparare sau inchiriere
- Promovarea ofertelor imobiliare in publicatii si site-uri de profil
- Prospectarea ofertelor in domeniul imobiliar
- Asistarea clientilor in negocieri si la incheierea tranzactiilor imobiliare
- Dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii
- Perfectionarea permanenta pentru a putea oferi servicii complete in domeniul imobiliar
- Participare la traininguri de vanzari si la evenimente de networking
Beneficii pe care le oferim:
- Pachet salarial motivant, corelat cu performantele: comision progresiv si bonusuri
- Asigurare costuri transport plus autoturism de serviciu utilizat in timpul programului
- Laptop
- Telefon mobil smartphone cu abonament cu minute nelimitate si internet mobil
- Camera foto profesionala
- Un mediu de lucru profesionist si conditii de lucru la standarde occidentale - birou modern
- Trainiguri de perfectionare a tehnicilor de vanzare si negociere
- Vizibilitate maxima a ofertelor prin promovarea pe site-ul propr cat si pe principalele portaluri imobiliare: imobiliare.ro, imopedia.ro, etc.
- Acces la o baza de date cu anunturi online aparute zilnic
- Suportul intregii echipe

CERINTE

Suntem pasionati de ceea ce facem si dornici de a progresa in fiecare zi. Cautam persoane entuziaste cu sau fara experienta in domeniul imobiliar, pasionati de real estate, cu dorinta de invatare si dezvoltare continua.
Daca iti place sa te implici, sa vii cu idei noi si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica, atunci alatura-te echipei noastre.
Persoana pe care o cautam trebuie sa aiba urmatoarele caracteristici:
- Competente de comunicare cu diferite tipuri de clienti
- Disponibilitate de a lucra atat la birou, cat si pe teren
- Orientat catre rezultate
- Abilitatea de a lucra in echipa si flexibilitate
- Spirit de initiativa
- Cunostinte de limba engleza
- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare

BENEFICII OFERITE

1000 - 1500 EURO / luna

Suntem o echipa dinamica si entuziasta,bazata pe experienta acumulata in cei peste 10 ani de activitate in domeniul imobiliar a membrilor echipei.
Ne uneste dorinta de a le oferi tuturor clientilor nostri beneficiile conceptului “better place, better life” .
Tinta noastra nu este sa fim cei mai mari, ci este sa fim cei mai buni in ceea ce facem.
Suntem o companie care se diferentiaza de concurenta prin atentia si resursele alocate fiecarui client, prin integritate si profesionalism.