BROKER IMOBILIAR

EXCLUSIVE PROPERTY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului sunt:
Prospectarea pietei imobiliare
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare
- Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti
- Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare (negociere, documente necesare, solutii de finantare etc.) pana la finalizarea sa
- Administrarea bazei de date cu proprietatii
- Vizionarea imobilelor;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
- Raportarea activitatii

CERINTE

- Experienta in domeniul bancar, asigurari,vanzari in sistem MLM, vanzari servicii, imobiliare
- Cunostinte avansate de operare PC
- Comunicare eficienta cu cei din jur
- Interactivitate si colaborare cu alte persoane pentru atingerea unui scop comun
- Transmiterea de cunostinte altor persoane, ascultare proactiva
- Determinare, spirit de raspundere, gandire analitica
- Persoana dinamica, sociabila si motivata
- Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

Programe de training de initiere in domeniul imobiliar si training-uri saptamanale de dezvoltare al abilitatilor si cunostintelor
Mediu de lucru dinamic si motivant
Sediu reprezentativ in zona Calea Mosilor
Laptop
Telefon mobil
Posibilitate de promovare
Pachet compensatoriu motivant

Compania Exclusive Property ofera servicii de consultanta si intermediere imobiliara pe toate segmentele de piata si anume: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri.
Exclusive Property isi propune sa construiasca parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici.
Investim permanent in programe de pregatire de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.