Broker Imobiliar

RE/MAX Bastion

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza piata imobiliara
- prospectarea pietei imobiliare
- contactarea clientilor si oferirea consultantei de specialitate in concordanta cu nevoile acestora, investitii, inchirieri, cumparari, vanzari.
- identifica oportunitatile de business
- vizionarea proprietatilor si listarea lor pe motoarele de cautare si baze de date.

CERINTE

- experienta in domeniu este o cerinta obligatorie sau un domeniu conex, ne dorim o echipa care sa poata rezista in timp
- o limba straina de circulatie internationala
- permis conducere ( reprezinta un avantaj )
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu potentialii clienti
- bun negociator si vanzator

BENEFICII OFERITE

- pachetul de beneficii se va negocia personal in functie de abilitatile fiecarui candidat;
- posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume international si cu un trecut indelungat;
- retea proprie de promovare si vanzare in cadrul retelei RE/MAX
- televiziune proprie;
- acces la instruire la standarde internationale si recunoastere.

Companie imobiliara, RE/MAX este franciza imobiliara Numarul 1 in lumea, generand cel mai mare volum de comisioane la nivel mondial, chiar si in perioada de criza, datorita structurii solide, experientei si a notorietatii pe piata de profic creata de-alungul timpului am rezistat, suntem si vom ramane in continuare mereu in piata.