Broker imobiliar

SC ESOP CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Dinamica, variata , oferind multiple oportunitati! Iata descrierea succinta a muncii in domeniul imobiliar.
ESOP aduce in plus spiritul de echipa, inovatia si sansa de a evolua profesional. Adica perspectiva unui viitor pe care il construim impreuna!

Daca iti doresti:
Sa fii Broker in cadrul departamentului "Inchirieri birouri" trimite-ne CV-ul tau
Ce presupune acest post?
-Selectarea de proprietati rezidentiale de lux si prospectarea lor
- Intalnirea proprietarilor cladirii pentru a discuta conditiile de inchiriere si de colaborare
- Prezentarea proprietatilor persoanelor interesate in a le inchiria (in special straini )
- Negocierea si medierea contractelor de inchiriere

Cerinte
Disponibilitate de program prelungit
Adaptare si integrare in echipa
Initiativa si creativitate
Capacitatea de a gasi solutii
Atitudinea profesionala de "orientare catre client"
Cursuri de comunicare si vanzari reprezinta un avantaj

Nu este necesara experienta in domeniul imobiliar

Pachet salarial
-salariu fix atractiv + comision (intre 5-15% din incasari, in functie de realizari)
-Folosirea autoturismului Matiz atat in interes profesional, cat si personal, si
-asigurarea consumului de benzina
-posibilitatea de avansare in timp
-mediu de lucru profesional - echipa formata numai din absolveti de facultate
-team building.