BROKER IMOBILIAR

Skill Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru - EUROEST - companie de top din domeniul imobiliar: P R O F E S I O N A L I S M, T R A N S P A R E N T A, C O R E C T I T U D I N E, R E S P E C T, S T A B I L I T A T E, P E R F O R M A N T A.

Responsabilitati:

- realizarea de tranzactii imobiliare

CERINTE

experienta in vanzari (preferabil imobiliare)
absolvent/a de studii medii sau studii superioare
cunoasterea unei limbi straine: engleza, franceza, italiana, spaniola
carnet categoria B
abilitati de vanzare, relationare, comunicare
spirit intreprinzator
flexibilitate
dorinta de invatare
capacitatea de adaptare la regulile si principiile firmei
orientat/a spre clienti si spre rezultate

BENEFICII OFERITE

pachet salarial foarte avantajos
- masina de serviciu
- telefon
- training intern de formare

SKILL SOLUTION ofera servicii profesionale in domeniul resurselor umane: recrutare si selectie, training, consultanta organizationala. Suntem constienti ca o dimensiune foarte importanta a unei afaceri este cea umana. SKILL SOLUTION ofera solutii atat pentru dezvoltarea personala si profesionala cat si pentru cresterea performantelor la nivel individual si organizational.
Suntem animati de pasiunea pe care o investim in munca cu oamenii si de credinta ca vom aduce o contributie importanta la succesul clientilor nostri.
Suntem organizatia care invata si se dezvolta continuu si in cadrul careia valori precum integritatea, respectul si intelegerea nevoilor clientilor sunt foarte importante.