Broker Imobiliar

Daniele

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Prospectarea pietei imobiliare si identificarea oportunitatilor de vanzare
Prezentarea ofertelor imobiliare corespunzatoare dorintelor clientilor
Consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare
Desfasurarea activitatilor specifice unui consilier imobiliar

CERINTE

Persoana activa, pozitiva, dinamica, orientata spre rezultat
Persoana perseverenta si organizata
Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
Experienta in domeniul vanzarilor si cursuri de specialitate reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Comision din vanzari
Masina, laptop si telefon de serviciu
Conditii optime pentru desfasurarea activitatii
Mediu de lucru placut
Posibilitatea de a deveni consilier imobiliar de succes pe segmente de top cu o sustinere puternica din partea firmei

DESCRIEREA FIRMEI