Broker exclusiv - imobiliare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te echipei noastre de profesionisti in domeniul imobiliar si alege sa lucrezi intr-un sistem occidental ce iti garanteaza succesul si castiguri financiare.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows;
- Responsabilitate personală şi punctualitate;
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
- Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj, dar nu reprezinta un criteriu eliminatoriu;
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Persoana persuasiva;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial;

Reprezinta avantaje:
- Permis de conducere categoria B;
- Studii superioare (terminate sau in curs)

BENEFICII OFERITE

Cele mai bune comisioane de pe piata imobiliara, datorate strategiei de lucru eficiente si sistemului de plata intern.
Telefon de serviciu.
Autoturism de serviciu + carburant.
Lucrul cu o echipa profesionista.
Bugete de marketing si publicitate pentru promovarea intensa a ofertelor imobiliare.
Sediu amplasat central.