Broker de vacante (colaboratori in toata tara)

consiliervacante.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brokerul de vacante acorda consultanta personalizata clientilor, ajutandu-i sa gaseasca cea mai convenabila oferta de vacanta.

Nu este vorba despre o angajare cu carte de munca, ci despre o afacere proprie online, cu suportul www.consiliervacante.ro, ghid de vacante online.

Atributiile brokerului de vacante sunt:
- promovarea ofertelor agentiilor partenere prin orice mijloace legale (in cercul de cunostinte, pe site-ul/blogul propriu, prin retelele de socializare) etc.
- receptionarea cererilor clientilor
- filtrarea ofertelor in functie de criteriile solicitate de acestia
- intocmirea ofertelor si calculul personalizat al ofertelor in functie de turisti si perioadele solicitate
- verificarea disponibilitatilor
- trimiterea cererilor de rezervare
- consultanta turistica
- colectarea si trimiterea documentelor de calatorie in format electronic

CERINTE

- experienta in vanzari/turism
- cunoasterea cel putin a limbii engleze la nivel mediu/avansat
- pasiune pentru domeniul travel
- site/blog propriu constituie avantaj
- cunostinte minime despre sistemele de rezervare
- computer cu acces la Internet
- timp disponibil minim 1,5-2 ore/zi (comisioanele sunt in functie de implicarea Dvs.)
- program flexibil

BENEFICII OFERITE

- comision atractiv in functie de implicarea Dvs
- comision pentru training personal
- bonusuri de performanta
- vacante cu discount sau gratuite

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de vacante si revista de travel online