BROKER DE ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de BROKERAJ IN ASIGURARI, specializata în reprezentarea si apararea intereselor clientilor sai în raporturile cu casele de asigurari, în masura sa negocieze cele mai avantajoase oferte pentru produsele si serviciile de asigurari existente în prezent pe piata asigurarilor din România cauta colaboratori sau includere in sistem a persoanelor interesate de acest domeniu al asigurarilor sau practicarea meseriei de "BROKER IN ASIGURARI"
- Pentru includerea in sistem trebuiesc indeplinite 2 conditii:
1.sa aveti sau sa faceti o asigurare de viata la una dintre societatile cu care lucram.
2.sa urmati un curs de initiere de 2 zile, care va confera dreptul sa va pregatiti si practicati aceasta meserie.

CERINTE

seriozitate, abilitati de comunicare, dorinta de afirmare in domeniul vanzarilor

BENEFICII OFERITE

castiguri semnificative in functie de realizari.
-posibilitati de promovare rapide