BROKER ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa-ti castigi singur banii, sau poate doresti sa-ti maresti veniturile,ai spirit de intreprinzator si iti place sa lucrezi cu oamenii. ESTE SANSA TA! Sansa ce poate deveni propria afacere. Cum? Este foarte simplu.
Calitatea de broker o poti obtine prin cumpararea licentei si consta din parcurgerea unui curs de initiere de doua zile (incluzand cazare si masa la un hotel 3 -4 stele), plus 3 zile cursuri de perfectionare.
In sistem franciza, se organizeaza periodic cursuri de initiere in brokeraj cu durata de 2/3 zile, este valabil pentru toti cei ce vor avea calitatea de broker, aceste cursuri tinandu-se pe cat posibil in zona de resedinta a noilor brokeri.

CERINTE

- fire optimista, increzatoare in fortele proprii
- studii medii si superioare

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea obtinerii unor cistiguri deosebite
- Lucrul alaturi de oameni cu experienta
- Posibilitatea formarii unei echipe proprii
- Sanse reale de avansare