BROKER

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Royalty Jobs recruteaza pentru o cunoscuta companie de brokeraj , cu 3 ani de success pe piata romaneasca a asigurarilor.

Principale responsabilitati:
-contactare clienti
-prezentarea serviciilor
-negociere si incheiere de contracte
-urmarire derulare contracte, acordare suport si consultanta
-utilizare la maxim a oportunitatilor existente

CERINTE

-Studii superioare absolvite/in curs ( domeniul economic sau financiar reprezinta un plus)
-Experienta pe o pozitie similara este un plus
-Capacitate si dorinta de a invata si de a face parte dintr-o echipa energica si performanta.
-Excelente abilitati de comunicare.
-Persoana foarte organizata, riguroasa si orientata spre rezultate.
-Spirit de echipa
-Prezenta agreabila, capabila sa se conformeze tinutei business
-Disponibilitate deplasari in Bucuresti
-Cunostiinte solide PC-Pachetul Office

BENEFICII OFERITE

-salarizare fixa + sistem de comision in raport cu rezultatele obtinute
-carte de munca
-conditii de lucru la standarde occidentale
-Program flexibil
-Suport continuu pentru formarea profesionala

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !