Brand Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei
- Castigarea de noi clienti
- Transmiterea de oferte la clienti (e-mail)
- Realizarea de baze de date de clienti potentiali
- Download de informatii de pe Internet
- Realizare de cursuri (in masura in care va implicati si aveti competenta necesara)
- Realizarea rapoartelor catre directorii firmei (rapoartele de activitate)
- Culegerea de informatii despre clienti (inclusiv prin vizite pe teren, la sediul clientilor)
- Realizarea de prezentari ale produselor catre clientii potentiali ai firmei (inclusiv la sediul lor - activitate de teren

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
- Abilitati de analiza si planificare.
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Orientata spre clienti si nu spre activitati birocratice. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
- Personalitate puternica (de preferat o fire sangvinica, sau colerica)
- Dornica sa invete lucruri noi - capacitate mare de invatare
- Orientata spre construirea unei cariere
- Foarte muncitoare, rezistenta la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
- Lucrul in echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari: comisioane din vanzari, masina de servici
- training gratuit
- posibilitate de cariera