Branch Manager / Director Agentie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Coordoneaza activitatea agentiei, organizeaza si supervizeaza activitatile operationale si de vanzari din cadrul agentiei;
* Coordoneaza echipa de vanzari din cadrul agentiei, asigurandu-se de indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare si anuale si de indeplinirea reglementarilor interne si externe;
* Dezvolta reteaua locala de parteneri de afaceri;
* Coordoneaza, motiveaza, ghideaza si ofera suport angajatilor din subordine;
* Se asigura de indeplinirea standardelor de relationare cu clientii;
* Propune si implementeaza programe de marketing locale.

CERINTE

- Studii superioare, economice;
- Minim 2 ani de experienta in vanzari si in domeniul financiar bancar;
- Cunostinte solide de creditare
- Cunostinte despre mediul de afaceri local
- Orientare catre actiune, abilitati de vanzare si organizare, problem solving
- Limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Bonusuri in functie de performante.