Bona semiinterna, Baneasa (pod)

Jobs and HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare, Cleaning & Babysitting RO, recruteaza pentru o familie cu un baietel de 3 ani o bona cu experienta, dispusa sa faca un menaj de intretinere, fara obligatii pentru ca parintii lucreaza in ture si este necesar sa dormiti 3 nopti/ saptamana cu copilul.
Program 5 zile/ sap., 10 ore/ zi. Aveti 2 zile/ libere saptamanal care vor fi luate in functie de liberele parintilor, adica nu vor fi intotdeauna fixe.
Zona Baneasa, la pod, zona Aviatiei.
Rugam sunati urgent sau trimiteti cv si foto daca aveti, daca nu, veniti direct la firma pentru angajare.
Carmen

CERINTE

experienta, nefumatoare, linistita, blanda, fara obligatii (pentru ca trebuie sa dormiti 3 nopti/ sapt. cu copilul).

BENEFICII OFERITE

1500 lei/ luna

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare fara comision din Bucuresti.
Asiguram servicii de:
- babysitting intern (cu cazare) si extern pentru copii de toate varstele;
- oldsitting, ingrijire persoane bolnave;
- leasing de menajere pentru birouri si apartamente/ vile.