Bona part time, zona Parcul Carol

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 1 an. Zona: Parcul Carol. Programul: part time ( 4 ore/zi) .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1000-1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine, permis auto.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 1 an. Zona: Parcul Carol. Programul: part time ( 4 ore/zi) .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1000-1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine, permis auto.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.