Bona

Intell Psy Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea şi îngrijirea copilului
- Stabilirea împreună cu părinţii a unui program zilnic al copiilor şi respectarea acestuia
- Pregătirea mesei
- Supravegherea lecţiilor
- Implicarea copilului în activităţi recreative, sportive, culturale, artistice potrivite vârstei sale

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Experienţă în domeniu (min 1 an)
- Personalitate: energică, asertivă
- Disponibilitate pentru program în ture/weekend

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Nu percepem comision pentru candidati
- Experienţa de lucru într-o meserie de actualitate pe piaţa muncii
- Colaborarea cu o echipă de specialişti ce oferă sprijin şi suport permanent
- Sprijin în găsirea familiei potrivite şi plasarea corespunzătoare în funcţie de compatibilitatea bonă-familie

Intell Psy Human Resources oferă servicii integrate de HR, în acestea fiind incluse şi serviciile de plasare a forţei de muncă. Intell Psy Human Resoursces îşi asumă rolul de intermediar între angajator şi angajat pentru aceasta punându-vă la dispoziţie o echipă de specialişti în domeniul resurselor umane, ce are ca scop furnizarea şi asigurarea calităţii serviciilor destinate clienţilor.