Birou Avocati,Mediatori,Practicieni insolventa cauta reprezentanti in toate regiunile

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori in vederea dezvoltarii si promovarii serviciilor juridice la nivel national.

Persoanele trebuie sa contribuie la promovarea si impunerea pe piata de profil, a produselor Biroului de Avocati ,Mediatori, Pacticieni in Insolventa si gasirea unor noi clienti (persaone juridice si fizice) carora sa li se intocmeasca o oferta personaliazata in functie de necesitatile fiecaruia in parte.

CERINTE

-experienta in vanzari/asigurari/consultanta financiara si de afaceri/societati de contabilitate;
-sa fie sociabili;
-sa informeze corect clientii si sa stabileasca intanliri cu avocatii, mediatorii si practicieni in insolventa;
- sa dezvolte portofoliul de clenti sub coordonarea directa a echipei de la Bucuresti ;

BENEFICII OFERITE

Procente semnificative din contractele incheiate de birou pentru fiecare client nou adus.