Asistent Vanzare Dermato Cosmetice & Suplimente Premium Brand

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania promoveaza un Premium Brand American de suplimente nutritive pentru sportivi, mamici, juniori si produse dermato-cosmetice, in magazine de profil, situate in Mall-urile din Bucuresti (Vitan, Afi Cotroceni, Promenada, ParkLake, Baneasa), Iulius-Mall Timisoara si Cluj Napoca.

Cautam persoane pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa si care au mai lucrat pe o pozitie similara.

In masura in care corespundeti criteriilor, va invitam sa ne trimiteti cv-ul. Succes!

Responsabilitati:
Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.

CERINTE

Cunostintele si/sau interesul pentru acest domeniu reprezinta avantaj;
Experienta pe o pozitie similara (consultant plafar, asistent vanzare etc.)
Limba engleza nivel mediu/bun.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix 1800 net + comision= pachet 2300-2500 lei net/luna;
Program de lucru flexibil, in ture 12/24;
Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta.

Asteptam cv-ul tau si la adresa: cariera@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.