BIOCHIMIST

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dorim sa intregim echipa noastra de specialisti, cu un biochimist care sa fie direct implicat in:
• Prelucrarea si procesarea probelor biologice, validand rezultatele
• Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate pt asigurarea calitatii rezultatelor analizelor medicale
• Respectarea termenelor de executie si de livrarea corecta a buletinelor de analize
• Identificarea neconformitatilor si luarea masurile corective

CERINTE

Cautam oameni cu un inalt nivel de profesionalism, cu personalitati complexe, cu viziune si putere de convingere.
Daca te regasesti in profilul angajatului Romgermed si :
• ai experienta practica dovedita in cadrul unui laborator de analize medicale umane, pe unul sau mai multe departamente, de minim 3 ani
• cunosti aparatura si tehnicile uzuale de laborator

BENEFICII OFERITE

• Stabilitatea si know-how-ul unei companii nationale cu traditie
• Exercitarea autonoma a activitatii medicale alaturi de o echipa medicala dedicata
• Acces la programe personalizate de training
• Acces la programe diversificate de formare si dezvoltare profesionala (conferinte, congrese)
• Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta
• Un pachet salarial atractiv
• Acces la serviciile medicale clinice si de laborator
Este o provocare pe care speram sa o acceptati!

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.