Beneficiaza gratuit de servicii de consiliere profesionala

SC WKH DEZVOLTARE ORGANIZATIONALA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESTI ÎN CĂUTAREA UNUI LOC DE MUNCĂ?

Înscrie-te în proiectul „CONSTRUIEŞTE-ŢI VIITORUL PAS CU PAS - Program pilot de creştere a nivelului de angajabilitate al persoanelor afectate de criza economică” pentru a beneficia gratuit de:
- servicii de consiliere profesională personalizate;
- informaţii privind dinamica pieţei muncii;
- instruire privind metode şi tehnici de căutare a unui loc de muncă;
- servicii de mediere în muncă.

AFLA CARE SUNT LOCURILE DE MUNCA POTRIVITE PENTRU TINE
INVATA SA TE PREZINTI LA INTERVIU
CRESTE-TI SANSELE DE ANGAJARE

CERINTE

şomeri tineri (14-24 ani), şomeri, şomeri cu vârsta peste 45 de ani,persoane aflate în căutarea unui loc de muncă, cu domiciliul în Bucureşti, Timişoara sau proximitatea acestor oraşe.

BENEFICII OFERITE

Pentru a te înscrie în proiect, trimite un email la adresa: contact@weknowhow.ro
Persoana de contact pentru înscrierea în proiect: Monica Gavrilă Tel: 021/269.21.79, Fax: 021/206.64.26
Mai multe informaţii despre proiect se găsesc pe website-ul www.weknowhow.ro, secţiunea „Construieşte-ţi viitorul pas cu pas”

SC WKH - Dezvoltare Organizaţională SRL implementează proiectul „CONSTRUIEŞTE-ŢI VIITORUL PAS CU PAS - Program pilot de creştere a nivelului de angajabilitate al persoanelor afectate de criza economică”. Proiectul este cofinanţat din Fondul Social European prin POSDRU 2007 – 2013 şi bugetul naţional, precum şi din fonduri proprii ale WKH – Dezvoltare Organizaţională SRL.