Beauty Advisor/Consilier Vanzari Cosmetice la Sweet Cosmetics

Sweet Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor cu privire la produsele aflate la vanzare
Prezentarea caracteristilor produselor si a promotiilor valabile;
Asistarea clientilor in alegerile facute si acordarea de ajutor pentru testarea produselor;

CERINTE

~ STUDII MEDII

Suntem in cautarea persoanei potrivite pentru pozitia de Beauty Adviser pentru promovarea liniei de cosmetice din magazinul Sweet Cosmetics ( situate in incinta statiei de metrou Eroilor).
Candidatul ideal trebuie sa aibe o atitudine pozitiva, sa fie responsabil.

- PREZENTA AGREABILA;ASPECT FIZIC INGRIJIT
- RABDARE

Abilitati de comunicare si negociere, rezistenta la stres, persoana pro-activa, dinamica, sociabila, motivata, serioasa si perseverenta.
Abilitati de planificare si organizare, calcul matematic, promovare si vanzare, asumarea responsabilitatii, persuasiune.
Capabil de a de a furniza clientului informatiile, produsele si serviciile de care acesta are nevoie.

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru va fi de 7 ore/zi, luni pana duminica ( in week program mai scurt )!
Detaliile referitoare la partea salariala, se vor discuta in urma primului interviu.

Magazinul Sweet Cosmetics, vine in intampinarea clientilor cu o gama variata de cosmetice.
Magazinul nostru va urmari continuu tendinţele modei şi gusturile clienţilor.
Ne dorim sa avem o echipa formată din oameni responsabili, profesionişti, capabili sa duca la bun sfarsit toate sarcinile alocate.