Beauty Advisor/Consilier Vanzari Cosmetice

ORO Watches Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor cu privire la produsele aflate la vanzare
Prezentarea caracteristilor produselor si a promotiilor valabile;
Asistarea clientilor in alegerile facute si acordarea de ajutor pentru testarea produselor;

CERINTE

~ STUDII MEDII

Suntem in cautarea persoanei potrivite pentru pozitia de Beauty Adviser pentru promovarea liniei de cosmetice din magazinul Sweet Cosmetics ( situate in incinta statiei de metrou Eroilor).
Candidatul ideal trebuie sa aibe o atitudine pozitiva, sa fie responsabil.

- PREZENTA AGREABILA;ASPECT FIZIC INGRIJIT
- RABDARE

Abilitati de comunicare si negociere, rezistenta la stres, persoana pro-activa, dinamica, sociabila, motivata, serioasa si perseverenta.
Abilitati de planificare si organizare, calcul matematic, promovare si vanzare, asumarea responsabilitatii, persuasiune.
Capabil de a de a furniza clientului informatiile, produsele si serviciile de care acesta are nevoie.

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru va fi de 7 ore/zi, luni pana duminica ( in week program mai scurt )!
Detaliile referitoare la partea salariala, se vor discuta in urma primului interviu.

Magazinul Sweet Cosmetics, vine in intampinarea clientilor cu o gama variata de cosmetice.
Magazinul nostru va urmari continuu tendinţele modei şi gusturile clienţilor.
Ne dorim sa avem o echipa formată din oameni responsabili, profesionişti, capabili sa duca la bun sfarsit toate sarcinile alocate.

Primul magazin "ORO watches & more", se va deschide in luna mai 2016, in Baneasa Shopping City ( galeria Carrefour) , urmand ca mai apoi sa putem comunica si pe platforma online unde ne propunem sa indeplinim clientilor cat mai multe dorinte in materie de frumos, calitate si preturi avantajoase!
Magazinul Oro Watches, vine in intampinarea clientilor cu peste 300 modele de ceasuri si o selectie de peste 200 modele curele de ceas din piele naturala sau silicon.