Banci - MAJOR ACCOUNT MANAGER

WKH-Dezvoltare Organizationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati:
- Vanzarea Sistemului Informatic Integrat al companiei sau a unor module componente si a celorlalte solutii in cele mai mari companii financiar bancare din Romania
- Gestionarea unui pachet de accounturi alocate
- Elaborarea ofertelor comerciale
- Negocierea de contracte cu potentialii beneficiari
- Raportarea ierarhica lunara a situatiei accounturilor- Colaboreaza cu celelalte departamente din firma
- Realizeaza targetul comercial anual

CERINTE

- Cunostinte solide din aria Bancara, respectiv financiara
- Cunostinte avansate in vanzari
- Cunoasterea avansata a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv, programe de training

WKH- Dezvoltare Organizationala face parte din grupul Ascendis - fiind cea mai mare firma de consultanta romaneasca in domeniul Dezvoltarii Organizatiilor. Cu o experienta de 5 ani si o echipa numeroasa de consultanti, suntem in masura sa abordam proiecte complexe de training, recrutare, evaluari de personal, sisteme de conducere a performantei si multe altele. Parteneriatul cu Harrison Assessments a permis companiei WKH- Dezvoltare Organizationala sa aduca pe piata romaneasca un instrument recunoscut de evaluare, ce combina precizia instrumentelor matematice cu rezultatele studiilor psihologice. Instrumentul de evaluare Harrison Assessments a fost conceput de catre Dan Harrison pe baza unei cercetari care a durat 30 de ani. Acesta a fost conceput astfel incat sa combine precizia instrumentelor matematice si statistice cu rezultatele studiilor psihologice despre legatura preferinte - performante. Elementul de noutate al acestui instrument este cuantificarea gradului in care anumite cerinte ale unui post sunt dezvoltate la un anumit individ.