Bacania GRAMADOR isi mareste echipa!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consideri ca ești o persoana sociabilă, îți place munca in echipa și deții bune abilitați de comunicare? Atunci hai sa ne cunoaștem!
Suntem o echipa tânăra, dinamica, dornica de a ne extinde, de aceea căutam o persoana asemenea noua care sa se alăture echipei!

Responsabilități:

Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service prin servirea amabila și rapida a clienților
Operarea casei de marcat, încasarea banilor
Expunerea produselor respectând standardele stabilite in interiorul bacaniei
Receptionarea bunurile/produsele in depozit
Mentinerea bacaniei intr-un mod atractiv (aranjare, aprovizionare marfa, etc)

CERINTE

Amabilitate in relația cu clienții
Punctualitate
Dorința de a lucra in echipa
Aptitudini excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

Program de lucru flexibil (full-time)
Dezvoltare profesională și oportunități de promovare
Suport din partea unei echipe prietenoase
Prime de Craciun/Paste
Liber de sarbatori