Avocat Stagiar

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentare in instanta: somatii de plata, insolventa, recuperari de creante (drept comun), litigii cu contractori;
- Redactarea de cereri, contracte sau alte acte cu caracter juridic;
- Reprezentare in instanta si in afara Bucurestiului;
- Participarea la desfasurarea activitatii societatii.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Min. 2 ani experienta ca avocat stagiar;
- Experienta reprezentare in instanta/insotirea avocatului principal in instanta;
- Cunostinte lb. engleza nivel avansat;
- Abilitati de negociere, dorinta de a se dezvolta profesional in domeniul comercial

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitatea de a va dezvolta profesional in cadrul unei companii internationale.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti dezvoltatori imobiliari.