Avocat Definitiv

C.I.A. Murariu Razvan-Constantin

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistență și reprezentare juridică în fața instanțelor judecătorești, a organelor de urmărire penală, a autorităților, a notarilor publici și a executorilor judecătorești, precum și a altor persoane juridice;
- Redactarea de acte juridice, atestarea identității părților, a conținutului și a datei actelor prezentate spre autentificare;
- Asistarea și reprezentarea persoanelor fizice sau juridice interesate în fața altor autorități publice cu posibilitatea atestării identității părților, a conținutului și a datei actelor încheiate;
- Apărarea și reprezentarea cu mijloace juridice specifice a drepturilor și intereselor legitime ale persoanelor fizice și juridice în raporturile acestora cu autoritățile publice, cu instituțiile și cu orice persoană română sau străină;
- Activități de mediere;

CERINTE

- Cunostinte de Legea 85/2006 (2014) - legea insolventei
- Dactilografiere rapida
- Cunostinte avansate de limba engleza si limba romana;
- Experienta in domeniu de minim 5 ani;

BENEFICII OFERITE

- Transportul la termenele de judecata din tara este decontat.
- Lucrul peste orele de program este deasemenea remunerat.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Individual de Avocat