Avocat definitiv

CABINET AVOCAT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta juridica, redactare opinii juridice;
Redactare, revizuire contracte;
Redactare actiuni in instanta, cai de atac;
Reprezentare in instanta;
Intocmire, depunere dosare la Registrul Comertului;
Gestionarea relatiei cu diferitele autoritati ale statului

CERINTE

Experienta in domeniul juridic de cel putin 3 ani;
Experienta in drept societar
Rezistenta la stres si atentie distributiva
Capacitate de a respecta termene limite
Abilități organizatorice, interrelaționare și negocierea situațiilor problematice, putere de decizie, asumare de responsabilități;

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva, incluzand prime si bonusuri;
Posibilitatea de a lucra într-un mediu placut, profesionist și dinamic;
Posibilitate de dezvoltare profesională;
Program flexibil.

Fondat in anul 2011, dupa o experienţă de peste 10 ani în domeniu, cabinetul a reuşit intr-un timp foarte scurt să se integreze în piaţa juridică din România, oferind clienţilor săi servicii profesionale la cel mai inalt nivel.
Suntem o echipă tânără şi dinamică, in plina dezvoltare, ce isi desfasoara activitatea intr-un mediu de lucru modern, menit sa creeze o atmosfera de lucru placuta. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi si joviali, care apreciază performanţa.