Avocat/ Consilier Juridic Definitiv

A G E R

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda consultanta si reprezentare juridica;
- Intocmeste contracte comerciale si orice alte tipuri de contracte;
- Intocmeste si gestioneaza acte aditionale, hotarari AGA;
- Intocmeste orice alte acte necesare modificarii Actului Constitutiv;
- Mentine relatia cu Registrul Comertului si cu alte diferite institutii pentru clarificarea obligatiilor legale si mentinerea la zi a dosarelor juridice.

CERINTE

- Licentiat in stiinte juridice;
- Experienta in drept comercial de minim 2 ani;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Internet Explorer);
- Disponibilitate la program prelungit;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Initiativa si implicare in activitate;
- Abilitati de a lucra in conditii de stres;
- Loialitate si confidentialitate.

Nota: exclus colaborare

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv

Productie de calculatoare si software, servicii de leasing, media