Avocat

Societate Comerciala cu Capital Strain - Domeniu Imobiliar

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda consultanta juridica companiei si reprezentantilor acesteia in domeniile: drept comercial si dreptul muncii.
- Reprezinta compania in raporturile cu tertii, cu autoritatile si institutiile publice.
- Valideaza actele juridice si monitorizeaza informatiile juridice ale companieie.
- Realizeaza diverse raportari.

CERINTE

- Responsabil, punctual, creativ, motivat, adaptabil.
- Bun negociator
- Abilitati de comunicare
- Orientare catre rezultate
- Rezistenta la stres
- Capacitate de stabilire a prioritatilor
- Solide cunostinte de limba engleza
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Conditii de lucru moderne
- Mediu de lucru profesionist.

Societate comerciala cu capital strain, ce activeaza in domeniul imobiliar.
Administreaza si dezvolta proprietati imobiliare (spatii comerciale, depozite, terenuri).