AVOCAT

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactare si interpretare contracte comerciale
- indeplinirea formalitatilor specifice Oficiului Registrului Comertului si reprezentarea in fata instantelor judecatoresti in cauze comerciale
- acordare de consultanta juridica
- intocmire acte juridice, analize, rapoarte
- participa la intalniri cu clientii

CERINTE

- avocat definitiv (consultanta juridica si litigii drept comercial)
- minimum 1 an experienta de la data definitivarii, experienta acumulata in alte cabinete de avocati
- cunostine de limba engleza - nivel avansat, atat scris cat si citit
- cunostine operare calculator: Ms Office
- bune abilitati de comunicare, flexibilitate
- capacitate de adaptare, invatare rapida si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu atragator, pe masura efortului depus
- conditii de munca moderne, intr-un cabinet de avocati profesionisti
- echipa serioasa, atmosfera de lucru excelenta

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.