Auditor automate de cafea Bucuresti sectoarele 1, 2 si 6

Combera Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care va fi rolul dvs. in acest proiect?
• Veti face recensamantul automatelor de cafea din magazinele alimentare, patiserii si covrigarii
Cum veti face asta?
• Veti lucra in timp real cu o aplicatie telefonica foarte usor de utilizat - ideal ar fi sa aveti un telefon cu sistem de operare Android.
• Veti merge pe teren conform unui grafic stabilit saptamanal.

CERINTE

Profilul dvs:
• Experienta in activitati de teren reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie.
• Disponibiltate si receptivitate la mobilitate in teren (inclusiv in afara oraselor mari)

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:
• Salariu motivant, peste media de pe piata
• Decont transport
• Bonusuri de performanta

COMBERA RETAIL este o firma de marketing specializata in domeniul de retail. A fost activa pana acum sub numele IMS Retail. Din 2010 face parte din grupul de companii Combera, cu activitate in 22 de tari. Pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati site-ul www.combera-retail.ro